min
26 jul 2023

Geef een creatieve twist aan je kaart voor het afscheid van je collega: Ideeën en inspiratie

In deze blog lees je ideeën en inspiratie voor een kaart afscheid collega.

Geef een creatieve twist aan je kaart voor het afscheid van je collega: Ideeën en inspiratie

Het is altijd lastig om afscheid te nemen van een collega. Als jij verantwoordelijk bent voor het organiseren van het afscheid en het schrijven van de afscheidskaart wil je natuurlijk een kaart geven die de persoon in kwestie herinnert aan de goede tijden op het werk. Maar hoe geef je een creatieve twist aan je kaart? In deze blog geven we je ideeën en inspiratie om je op weg te helpen.

5 Manieren om jouw boodschap over te brengen

1. Een persoonlijke boodschap van alle collega’s op de afscheidskaart

Als je wilt dat de afscheidskaart een persoonlijke touch krijgt, kun je iedereen vragen om een boodschap te schrijven. Laat iedereen een kort verhaaltje schrijven over een grappige, inspirerende of leuke ervaring die ze hebben gedeeld met de vertrekkende collega.

2. Een foto collage met mooie herinneringen

Als je veel leuke foto’s hebt van de collega die vertrekt kun je een collage maken. Verzamel foto’s van de collega en het team, en maak een collage met verschillende herinneringen en momenten die jullie hebben gedeeld. Dit is een leuke manier om terug te kijken op de tijd die jullie samen hebben doorgebracht en het zal jouw collega zeker doen glimlachen.

https://i0.wp.com/sterkado.nl/wp-content/uploads/2023/07/Geef-een-creatieve-twist-aan-je-kaart-voor-het-afscheid-van-je-collega-5-Ideeen-en-inspiratie.jpg?fit=619%2C464&ssl=1

3. Liever een kaart met grote impact bij het afscheid van je collega? Gebruik humor!

De meeste impact maak je met humor. Humor kan de perfecte manier zijn om een afscheidsgroet luchtig en leuk te maken. Voeg bijvoorbeeld een grappige foto of anekdote toe, maak een woordspeling die past bij zijn of haar functie of maak een tekening van je collega met een leuke tekst in een tekstballon.

4. Quotes die inspireren op de kaart waarmee jij jouw collega’s bedankt

Verzamel inspirerende en grappige quotes over afscheid nemen of schrijf je eigen quotes op. Gebruik deze op de kaart om de collega te motiveren of een glimlach op het gezicht te toveren. Quotes kunnen ook gebruikt worden om een bepaald thema te benadrukken, zoals teamwork of doorzettingsvermogen.

5. Een kaart in de look & feel van jouw bedrijf

Geef de afscheidskaart een professionele uitstraling door deze te ontwerpen in de stijl van jouw bedrijf. Gebruik de kleuren en lettertypen van jouw huisstijl en voeg het bedrijfslogo toe. Zo creëer je niet alleen een persoonlijke afscheidsgroet, maar ook een stukje branding voor het bedrijf. Het ontwerp kan zelfs nog worden uitgebreid met bijvoorbeeld een persoonlijke boodschap of een teamfoto. Zo blijft de collega altijd herinnerd worden aan de fijne tijd op het werk en de waardering die er was vanuit het bedrijf.

Keuze Kado: Een cadeau dat altijd in de smaak valt!

Wil je het grootser aanpakken? Kies dan voor Keuze Kado en geef een giftcard, tekstkaart en verpakking in de look & feel van jouw bedrijf!

Een afscheidsboodschap voor jouw vertrekkende collega

Je hebt besloten een leuke boodschap in de kaart te schrijven voor jouw vertrekkende collega, maar wat schrijf je nu in de afscheidskaart?

We geven je in deze blog een aantal voorbeelden voor een afscheidsboodschap voor jouw collega.

Een collega die vertrekt naar een nieuwe baan:

Beste [Naam],
Gefeliciteerd met je nieuwe baan! Hoewel we je zullen missen op kantoor, zijn we ook enorm trots op je prestatie. We wensen je alle succes en geluk in je nieuwe avontuur. Houd ons op de hoogte, we hopen snel weer iets van je te horen!

Beste [Naam],
Wat ontzettend leuk om te zien dat je nieuwe kansen omarmt en je horizon verbreedt. Terwijl je verder gaat naar nieuwe uitdagingen, onthoud dat je altijd deel zult uitmaken van ons team. Bedankt voor alles wat je hebt bijgedragen en veel succes in je nieuwe rol!

Beste [Naam],
Het is een beetje bitterzoet om afscheid te nemen van zo’n geweldige collega zoals jij. Bedankt voor alle geweldige momenten en de fantastische samenwerking. Ik wens je alle succes in je nieuwe avontuur en laten we zeker contact houden. Alle goeds!

Beste [Naam],
Gefeliciteerd met je nieuwe job! Hoewel we je gaan missen hier op kantoor, zijn we echt trots op je. Je verdient al het succes en geluk in je nieuwe avontuur. Blijf in contact en houd ons op de hoogte van je avonturen.

Een collega die een op een andere afdeling of locatie gaat werken:

Beste [Naam],
We vinden het heel jammer dat je ons gaat verlaten, maar we vinden het heel leuk dat er op [AFDELING] nieuwe kansen op je wachten. We zijn dankbaar voor de tijd die we hebben gedeeld en we weten zeker dat je net zoveel succes zult behalen op je nieuwe plek. We houden contact!

Beste [Naam],
Het is met gemengde gevoelens dat we afscheid nemen, maar ik ben ook enthousiast voor je nieuwe avontuur elders op de locatie. Onze samenwerking was echt inspirerend en ik weet zeker dat je je talenten zult laten zien, waar je ook bent. Ik kijk uit naar onze toekomstige ontmoetingen en wens je het allerbeste!

Beste [Naam],
Het doet me goed om te zien dat je een mooie stap maakt in je carriere. We gaan je missen hier, maar ik ben echt blij voor je nieuwe kans elders op kantoor. Jouw inzet en gezelligheid hebben echt iets toegevoegd aan ons team. Laten we zeker in contact blijven en wie weet, misschien komen we elkaar wel weer tegen! Veel succes met alles en tot snel!

Beste [Naam],
Ik wil je even laten weten hoeveel we je gaan missen nu je naar een andere afdeling gaat. We hebben veel gelachen, hard gewerkt en veel leuke momenten samen beleefd. Je bent echt een waardevol lid van ons team, maar ik ben ook oprecht blij voor je. Veel succes met je nieuwe avontuur en vergeet niet af en toe gedag te zeggen!

https://i0.wp.com/sterkado.nl/wp-content/uploads/2023/07/Afscheidsteksten-Geef-een-creatieve-twist-aan-je-kaart-voor-het-afscheid-van-je-collega-5-Ideeen-en-inspiratie.jpg?fit=619%2C464&ssl=1

Een collega die met pensioen gaat:

Beste [Naam],
Gefeliciteerd met je welverdiende pensioen! Je hebt echt jarenlang hard gewerkt en nu is het tijd om te genieten van de rust. Dank je wel voor al je toewijding, wijsheid en vriendschap door de jaren heen. We gaan je zeker missen. Geniet van je pensioen en we houden contact!

Beste [Naam],
Terwijl je de volgende fase van je leven ingaat, wil ik je bedanken voor al je geweldige werk hier op kantoor. Je hebt niet alleen een verschil gemaakt in wat je hebt gedaan, maar ook in onze harten. Je bent echt een inspiratie voor ons allemaal. Geniet van je pensioen en maak mooie herinneringen!

Beste [Naam],
Het is tijd om gedag te zeggen tegen een geweldige collega. Je hebt altijd een bron van inspiratie en positiviteit voor ons allemaal geweest. Jouw bijdragen aan ons team zullen altijd worden herinnerd en gewaardeerd. Nu je met pensioen gaat, hopen we dat je alle tijd hebt om te genieten van de dingen waar je van houdt. We zullen je missen! Geniet van elk moment van je pensioen.

Beste [Naam],
Het is tijd om je te bedanken voor de onschatbare bijdrage die je hebt geleverd aan ons team. Jouw expertise, toewijding en inzet hebben veel indruk op ons gemaakt. We hopen dat deze nieuwe fase je veel vreugde, avontuur en ontspanning brengt! Vergeet niet om af en toe terug te komen om herinneringen op te halen. We zullen je missen!

Een afscheidsboodschap met humor:

Beste [Naam],
Dus het is eindelijk tijd voor je grote afscheidsspeech! Maak je geen zorgen, we hebben alvast wat tissues klaargelegd voor de tranen van ontroering (of van het lachen, wie zal het zeggen?). Bedankt voor alle legendarische verhalen bij de koffieautomaat. We houden contact en vergeet niet om af en toe langs te komen voor een dosis kantoorroddels! Tot ziens!

Beste [Naam],
Het is tijd om afscheid te nemen, maar laten we het licht houden en niet te serieus worden, toch? Bedankt voor alle geweldige momenten en de onvergetelijke tijd met elkaar. Ik zal de discussies over kantoorpolitiek en gezellige vrijdagmiddagborrels missen! Vergeet niet om ons af en toe nog eens langs te komen!

Beste [Naam],
Dus, je gaat ons verlaten? Hoe durf je! Bedankt voor alle onvergetelijke momenten. Het kantoor zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jouw onmiskenbare gevoel voor humor en je talent om de saaiste vergaderingen om te toveren tot een feestje.

Beste [Naam],
Het is tijd om afscheid te nemen van onze kantoorheld. Maar maak je geen zorgen, we zullen nog steeds onze weg proberen te vinden zonder jou! Het beste en veel geluk in je volgende hoofdstuk! En als je ooit heimwee hebt naar het kantoorleven, kom dan langs voor een dosis chaos en koffie!

Wil je het groter aanpakken dan alleen een persoonlijke kaart voor afscheid collega?

Verras jouw collega dan met een Keuze Kado giftcard. Je geeft een mooie kaart én geschenkverpakking in de look & feel van je organisatie die toegang geeft tot een gepersonaliseerde webshop. Zo heb je twee vliegen in één klap. Een mooie kaart en een persoonlijk cadeau dat altijd in de smaak valt.

Altijd het perfecte afscheidscadeau voor collega’s op voorraad

Met Keuze Kado leg je standaard giftcards op voorraad en kun je ze bijvoorbeeld bij elk afscheid van een collega opwaarderen en uitreiken, maar ook in zetten bij het vieren van jubilea, promotie of als bedankje voor personeel. Je krijgt kosteloos een gepersonaliseerde webshop en gratis geschenkverpakking die in een handomdraai te personaliseren is naar de look&feel van de organisatie en het thema. Een vertrekkende collega kan vervolgens zelf zijn favoriete cadeau uitzoeken.

Met ruim 1500 mooie cadeaus, populaire cadeaukaarten, gezellige uitjes en meer weet je zeker dat het afscheidscadeau altijd in de smaak valt en geeft alsnog voor altijd een blijvende herinnering aan het cadeau dat ze uitzoeken. Kortom, het ideale cadeau dat aandacht en waardering uitspreekt!

https://i0.wp.com/sterkado.nl/wp-content/uploads/2023/07/Keuze-Kado-Geef-een-creatieve-twist-aan-je-kaart-voor-het-afscheid-van-je-collega-Ideeen-en-inspiratie-1.jpg?fit=619%2C464&ssl=1

Tot slot

We hopen dat we je hebben geholpen om een persoonlijk en onvergetelijk afscheidscadeau te creëren. Of je nu kiest voor het toevoegen van een persoonlijke boodschap, foto’s of quotes, het belangrijkste is dat je laat zien dat je de collega waardeert en dat je hem of haar veel succes wenst in de toekomst. Een kaart kan een klein gebaar lijken, maar het kan een grote impact hebben op de ontvanger en het kan ervoor zorgen dat het afscheid een positieve herinnering blijft. We wensen je veel succes bij het ontwerpen van jouw persoonlijke afscheidsgroet!

Kunnen wij je helpen?

Heb je een vraag, of wil je even van gedachten wisselen?

Neem contact op met een van onze accountmanagers, we helpen je graag!

Contact